asm.lv

Augsta Spiediena Mazgāšana ir lielisks veids kā atgūt īpašuma skaistumu

Bruģa mazgāšna

Bruģis ar laiku paliek netīrs, uz tā aug sūnas, parādās degvielas eļļas un piles no automašīnām. Tas vairs neizskatās kā vajadzētu. Kad parādījušies, sāls traipi, sēnītes, sūnas aļģes un rūsas pleķi. Tas bojā iespaidu par fasādi Īpaši nomestās košļājamās gumijas. Jebkurš netīrums uz piebraucamajiem ceļiem un ietvēm, ir ne tikai estētiski nepievilcīgs, bet tāds kas sabojā pirmo iespaidu par īpašumu vai tā lietotājiem.

To var labot, augstspiediena mazgāšana ir nepieciešama, mēs atjaunosim sākotnējo izskatu, ja nepieciešams varam vietām pārlikt bruģi likvidējot izveidojošās bedres. Bruģa mazgāšanai izmantojam profesionālu, jaudīgu augstspiediena mazgātāju, kā arī speciālas palīgrīkus.

Pēc bruģa tīrīšanas veicam šuvju aizpildīšanu ar smiltīm. Piedāvājam arī bruģi apstrādāt ar speciālu līdzekli kas atgrūdīs lietus ūdeņus, neļaus iesūkties netīrumiem, un pasargās no jaunas sūnas rašanās. Mazgājam arī betona un flīžu segumus.

Bruģa mazgāšana

Video var redzēt kā izskatījās pirms un pēc mazgāšanas un šuvju aizpildīšanas ar jaunām smiltīm

Mazgāt bruģi un mērdēt nezāles.

Video var redzēt kā izskatījās pirms, un kā notiek process, kā arī pēc mazgāšanas un šuvju aizpildīšanas ar jaunām smiltīm