asm.lv

Augsta Spiediena Mazgāšana ir lielisks veids kā atgūt īpašuma skaistumu

Mēs piedāvājam profesionālas un kvalitatīvas augstspiediena mazgāšanas pakalpojumus!

Mēs piedāvājam profesionālas un kvalitatīvas augstspiediena mazgāšanas pakalpojumus, kas nodrošina optimālu darbību un maksimāli tīras virsmas. 

Mēs izmantojam tikai labākos un drošākos mazgāšanas risinājumus un pašreizējās tehnoloģijas, lai nodrošinātu vislabāko rezultātu un apmierinātu klientu vajadzības. Mūsu pieredzējušais personāls nodrošina augstspiediena mazgāšanas procesu drošu un efektīvu, tādējādi atvieglojot Jums ikdienu. 

Augstspiediena mazgāšana ir process, kurā tiek noņemta netīrumi, traipi un citas nogulsnes. Augstspiediena iekārtas. Augstspiediena mazgāšana tiek veikta, izmantojot īpašus mazgāšanas risinājumus un augstspiediena ūdens strūklu, kas spēj noņemt pat visgrūtākās netīrumu nogulsnes. Šāda veida mazgāšana ir būtiska, lai nodrošinātu tīru pievilcīgu apkārtni, kā arī saglabātu higiēnas standartus un vides veselību. Turklāt, augstspiediena mazgāšana palīdz novērst iespējamās problēmas un negadījumus, kas var rasties, ja netīrumi tiek atstāti.

Ļoti nopietni attiecamies pret darbu izpildes termiņiem! Darbus varam izpildīt jebkurā Latvijas teritorijā. Ja nepieciešams, varam izbraukt arī uz Lietuvu un Igauniju.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un piedāvājumiem!


Cena sākot no EUR 2,50/m²

Bruģējumu, bruģa mazgāšana ar augstspiediena ūdens strūklu ir efektīvs veids, kā noņemt netīrumus, ieēdušos putekļus, kā arī traipus no bruģējuma virsmas. Augstspiediena mazgāšana ir piemērota gan privātmāju pagalmu, gan arī lielām komerciālām platībām, piemēram, autostāvvietām, veikalu priekšā, kā arī visur citur kur tas var būt nepieciešams.

Augstspiediena mazgāšana ir efektīva, jo spēcīgā ūdens strūkla var noņemt pat visgrūtākās netīrumu atliekas no bruģējuma virsmas. Tāpat, tas ir arī ātrs un efektīvs veids, kā mazgāt lielas platības, tādējādi ietaupot laiku un darbaspēku. Turklāt, augstspiediena mazgāšanas risinājumi ir videi draudzīgi, jo tie neizmanto kaitīgas ķimikālijas un nav piesārņojoši.

Virsmu mazgāšana

Cena sākot no EUR 1,50/m²

Augstspiediena mazgāšana ir lielisks veids, kā atgūt ēkas fasādes, žogu, terašu sākotnējo izskatu. Ar laiku, netīrumi un putekļi var uzkrāties uz ēkas fasādes, žoga un terases virsmām, kas var novest pie to krāsu izbalēšanas un virsmas bojājumiem.

Augstspiediena mazgāšanas risinājums var noņemt netīrumus un atjaunot šo virsmu sākotnējo izskatu.

Tas ir īpaši svarīgi, ja plānojat pārdot savu māju vai uzņēmuma ēku, jo tīra un uzturēta fasāde var ievērojami palielināt ēkas vērtību.

Turklāt, tīra terase un žogs var nodrošināt komfortablāku un patīkamāku vidi.

Plaucēšana

Cena sākot no EUR 1,00/m²

Dabai visdraudzīgākais veids kā likvidēt nezāles ir to apstrāde ar verdošu ūdeni. Tādejādi tiek mainīta olbaltumvielu struktūru temperatūrā virs 42 grādiem - nezāles dažu dienu laikā iet bojā. 

Apstrāde ar verdošu ūdeni ir dabiskākais veids, kā likvidēt nezāles, jo netiek izmantoti kaitīgi ķīmiskie herbicīdi. Tomēr, apstrāde ar verdošu ūdeni nav efektīva pret dziļi iesakņojušām nezālēm, jo ūdens nav spējīgs sasniegt dziļas saknes.  Tomēr, ja ir jālieto herbicīdi, ir svarīgi izvēlēties dabīgus un videi draudzīgus produktus.

Ir dažāda veida uzgaļi tādejādi var apstrādāt arī citas virsmas.

Industriālā mazgāšana un asenizācija


Spējam ar augstspiediena mazgātāju nodrošināt izcilu tīrību vissarežģītākajos objektos. Ir pieejams plašs instrumentu klāsts, kas ļauj atrast piemērotu variantu tīrīšanas darbiem. Video redzams kā mazgājam padomju laikā izmantotās mazuta mucas. Pēc to nomazgāšanas mazuta atliekas ar asenizatoriem nogādājam otrreizējai pārstrādei, lai pēc tam mazuta mucas varētu videi droši utilizēt, nebaidoties no piesārņošanas vai ugunsgrēka. 

Mazgāšanas izmaksas var veidoties no daudziem faktoriem, piemēram, tīrīšanas metodes, tīrīšanas laikposma, tīrīšanas apjoma, tīrīšanas apstākļu. Ir dažādi faktori, kas ietekmē mazgāšanas izmaksas.


Fasādes mazgāšana un sagatavošana krāsošanai


Augstspiediena mazgāšana ir lielisks veids kā atjaunot ēkas vai virsmu izskatu, padarīt tās atkal pievilcīgas, acīm tīkamas un vērtīgas. Procesā izmantojam ūdeni, uzsildot to līdz vajadzīgai temperatūrai un noregulējot līdz virsmai piemērotam spiedienam. Ar teleskopiskiem kātiem spējam aizsniegt virsmas līdz 8 metriem. Augstākām virsmām ir iespēja pielietot pacēlājus. Mūsu iekārtas ļauj nodrošināt mazgāšanu ar karstu ūdeni. Mazgāšanā ar augstu temperatūru bojā iet sēnītes un pelējums. Ar augstspiedienu mazgājam guļbūves, koka karkasa mājas, ķieģeļa mājas, mājas ar kaļķa vai dekoratīvo apmetumu, namus ar dažādiem apdares veidiem. 


Nezāļu likvidēšanaDabai visdraudzīgākais un ekoloģiski vis tīrākais veids, kā iznīcināt nezāles un sūnas, kas aug uz tām neparedzētām virsmām, ir to apstrāde ar verdošu ūdeni. Tādejādi tiek mainīta olbaltumvielu struktūra temperatūrā virs 42 grādiem pēc Celsija - nezāles vairs nespēj augt un dažu dienu laikā iet bojā. Nezāles šķiet sīkums, taču jāuzmanās- aizaugušas bruģa šuves nodara būtiskus bojājumus -nezāļu saknes var pacelt segumu un bojāt bruģa klājuma līdzenumu. Līdzīgu postu nodara arī sūnas uz dažādām virsmām, to saknes cenšas iekļūt konstrukcijas pamatnē, kā arī spēj ilgstoši uzturēt mitrumu, tādejādi veicinot materiālu trūdēšanu, bet ziemas laikā piedzīvojot vairākkārtējus sasalšanas ciklus spēj iznīcināt pat dzelzsbetona konstrukcijas. Mūsu mazgāšanas iekārtu, kas darbojas uz dīzeļdegvielas, spēj reālā laikā sagatavot verdošu ūdeni, kas uzkarsēts līdz 80 grādiem pēc celsija, ar ražīgumu 1200 litri stundā.