asm.lv

Augsta Spiediena Mazgāšana ir lielisks veids kā atgūt īpašuma skaistumu

Mūsu misija ir norunātajā termiņā kvalitatīvi izpildīts darbs!

Mūsu misija ir norunātajā termiņā kvalitatīvi izpildīts darbs!

Kvalitatīvi notīrīsim bruģi, terases, asfalta segumus, industriālās telpas, āra koka mēbeles, guļbūves, koka konstrukcijas, žogus….

Mūsu augstspiediena mazgāšanas iekārta ļauj regulēt spiedienu, nodrošinot iespēju tīrīt praktiski jebkuru virsmu, tai skaitā notīrīt grafiti zīmējumus no sienām un asfalta, nevēlamus marķējumus, uzlīmes un košļājamās gumijas.

Garantējam, ka strādājot netiks nodarīti bojājumi Jūsu īpašumam.

Mēs rūpējamies par apkārtējo vidi, izmantojot brīdinājuma zīmes un sekojot līdz veselības saglabāšanas un drošības procedūrām.

Tā kā augstspiediena mazgāšanai nav nepieciešamas papildu ķimikālijas. Gadījumā, ja tomēr ir nepieciešams, tad cenšamies izvēlēties ekoloģiski draudzīgs produktus Noturīgāku traipu tīrīšanai uz izturīgām virsmām izmantojam smilšu strūklu.

Mēs atbalstam atbildīgu attieksmi pret dabas resursiem, jo augstspiediena mazgāšana patērē mazāk ūdens nekā, ja darbs tiktu darīts ar parasto dārza šļauku vai tīrot ar rokām.

Ļoti nopietni attiecamies pret darbu izpildes termiņiem!

Darbus varam izpildīt jebkurā Latvijas teritorijā. Ja nepieciešams, varam izbraukt arī uz Lietuvu un Igauniju.

Cena sākot no EUR 1,50/m²

Mazgājam bruģi un tīrām bruģa šuvju vietas. Nomazgāsim traipus, netīrumus, t.sk. degvielas, eļļas plankumus. Tiksim galā arī ar pelējumu, aļģēm, sāļiem, sūnām. Atbrīvosim bruģa spraugas no nezāļu saknēm. Bruģis atgūs sākotnējās krāsas.

Virsmu mazgāšana

Cena sākot no EUR 1,50/m²

Augstspiediena mazgāšana ir lielisks veids kā atgūt ēku fasādes, žogu, terašu sākotnējo izskatu. Mazgājam ar ūdeni, t.sk. ar karstu ūdeni, parasti ar to pietiek, bet ir pieejami t.sk. bioloģiski noārdāmi mazgāšanas līdzekļi.

Plaucēšana

Cena sākot no EUR 0,50/m²

Dabai visdraudzīgākais veids kā likvidēt nezāles ir to apstrāde ar verdošu ūdeni. Tādejādi tiek mainīta olbaltumvielu struktūru temperatūrā virs 42 grādiem - nezāles dažu dienu laikā iet bojā. Ir dažāda veida uzgaļi tādejādi var apstrādāt arī citas virsmas.

Industriālā mazgāšana un asenizācija


Spējam ar augstspiediena mazgātāju nodrošināt izcilu tīrību vissarežģītākajos objektos. Ir pieejams plašs instrumentu klāsts, kas ļauj atrast piemērotu variantu tīrīšanas darbiem. Video redzams kā mazgājam padomju laikā izmantotās mazuta mucas. Pēc to nomazgāšanas mazuta atliekas ar asenizatoriem nogādājam otrreizējai pārstrādei, lai pēc tam mazuta mucas varētu videi droši utilizēt, nebaidoties no piesārņošanas vai ugunsgrēka.


Fasādes mazgāšana un sagatavošana krāsošanai


Augstspiediena mazgāšana ir lielisks veids kā atjaunot ēkas vai virsmu izskatu, padarīt tās atkal pievilcīgas, acīm tīkamas un vērtīgas. Procesā izmantojam ūdeni, uzsildot to līdz vajadzīgai temperatūrai un noregulējot līdz virsmai piemērotam spiedienam. Ar teleskopiskiem kātiem spējam aizsniegt virsmas līdz 8 metriem. Augstākām virsmām ir iespēja pielietot pacēlājus. Mūsu iekārtas ļauj nodrošināt mazgāšanu ar karstu ūdeni. Mazgāšanā ar augstu temperatūru bojā iet sēnītes un pelējums. Ar augstspiedienu mazgājam guļbūves, koka karkasa mājas, ķieģeļa mājas, mājas ar kaļķa vai dekoratīvo apmetumu, namus ar dažādiem apdares veidiem.


Nezāļu likvidēšanaDabai visdraudzīgākais un ekoloģiski vis tīrākais veids, kā iznīcināt nezāles un sūnas, kas aug uz tām neparedzētām virsmām, ir to apstrāde ar verdošu ūdeni. Tādejādi tiek mainīta olbaltumvielu struktūra temperatūrā virs 42 grādiem pēc Celsija - nezāles vairs nespēj augt un dažu dienu laikā iet bojā. Nezāles šķiet sīkums, taču jāuzmanās- aizaugušas bruģa šuves nodara būtiskus bojājumus -nezāļu saknes var pacelt segumu un bojāt bruģa klājuma līdzenumu. Līdzīgu postu nodara arī sūnas uz dažādām virsmām, to saknes cenšas iekļūt konstrukcijas pamatnē, kā arī spēj ilgstoši uzturēt mitrumu, tādejādi veicinot materiālu trūdēšanu, bet ziemas laikā piedzīvojot vairākkārtējus sasalšanas ciklus spēj iznīcināt pat dzelzsbetona konstrukcijas. Mūsu mazgāšanas iekārtu, kas darbojas uz dīzeļdegvielas, spēj reālā laikā sagatavot verdošu ūdeni, kas uzkarsēts līdz 80 grādiem pēc celsija, ar ražīgumu 1200 litri stundā.